Proste sposoby na udane grillowanie!

Grillowanie łososia jest niezwykle łatwe i szybkie!

Wystarczy kilka minut, aby jeden filet zamienić w wyrafinowane i pyszne danie. Dla tych, którzy chcą cieszyć się grillową przygodą z łososiem i mieć pewność, że zawsze się uda, proponujemy kilka prostych pomysłów. Przekonajcie się sami! Nie ma nić łatwiejszego niż grill z łososiem norweskim!

Grillujecie łososia bezpośrednio na ruszcie? Nie przypali się, kiedy zanurzycie go w miseczce ze śmietaną. Jak to działa? Zapraszamy na film.

Większe przyjęcie? Zaskoczcie swoich gości i podajcie im „zawiązanego łososia”. To pieczeń z 2 kawałków fileta, wypełniona ulubionymi dodatkami. Jak zawiązać łososia? Zapraszamy na film.

Macie ochotę podać łososia w innej odsłonie? Przygotujcie szaszłyki. Zajmie to dosłownie kilka minut! Jak przygotować szaszłyki? Zapraszamy na film.

Zdrowe i smaczne. Burgery z łososia. To najlepszy sposób, żeby łososia norweskiego pokochały dzieci! Jaki jest przepis na udane burgery? Zapraszamy na film.

Czy można upiec łososia, nie odwracając go? Oczywiście! Pieczenie na skórze to najlepszy sposób na uzyskanie pięknego różowego koloru fileta. I jednocześnie pewność, że ryba nam się nie przypali! Jak upiec łososia na skórze? Zapraszamy na film.