Sprawdź jakość ryb i owoców morza

Sprawdź jakość ryb i owoców morza

Norweskie ryby i owoce morza znane są ze swojego znakomitego smaku i wysokiej jakości zarówno w kraju swego pochodzenia, jak i za granicą. Na tę jakość pracuje wielu ludzi i Ty też możesz dołożyć swoją cegiełkę.

Położenie Norwegii na mapie Europy sprawia, że zarówno norwescy miłośnicy ryb i owoców morza znajdą produkty dobrej jakości w swoich sklepach rybnych, jak i mieszkańcy innych regionów Europy, importujących je ze Skandynawii. Ryby i owoce morza można kupić w norweskich sklepach w momencie, gdy ich pobratymcy wciąż jeszcze są w podróży do innych krajów. Norweskie wybrzeże to idealne miejsce na połów najlepszej jakości ryb. Jej zachowanie jest zasługą wielu ludzi, którzy na różne sposoby troszczą się o wyłowione ryby i owoce morza. Więcej na ten temat:

  • Świeże ryby opatrzone są datą połowu i uboju, a te procedury zapewniają jakość aż do momentu, gdy ryba trafi do sklepu.

  • Wszyscy pracownicy starają się zapewnić Ci rybę dobrej jakości. Możesz to sprawdzić, jeśli chcesz upewnić się, że ryba napewno jest świeża.

  • Ponieważ chcesz kupić najlepszą rybę i zachować jej jakość jak najdłużej po zakupie, masz pewnie jakieś pytania. Tutaj odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące świeżych ryb.

  • Gdy wracasz ze sklepu do domu, przechowuj rybę w lodówce.